НАЗК оголосило корпорацію Procter&Gamble міжнародним спонсором війни – Новини України

НАЗК оголосило корпорацію Procter&Gamble міжнародним спонсором війни - Новини України

Фото: uainfo.org

До переліку міжнародних спонсорів війни внесено американську корпорацію Procter&Gamble. Про це повідомляє прес-служба Національного агентства із запобігання корупції.

– Підставою стало те, що, працюючи в РФ, компанія сплачує податки до російського держбюджету та сприяє мобілізаційним заходам – інформацію про це НАЗК надала Рада економічної безпеки України, – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, у березні 2022 року P&G заявила про скорочення асортименту на російському ринку та пообіцяла залишити на ньому лише товари для здоров’я та гігієни, але вже в серпні стало відомо про розвиток компанії на території РФ.

– Незважаючи на це, бізнес P&G все ще діє та розвивається в Росії. Зокрема, на території РФ продовжують працювати комбінат побутової хімії, найбільший у світі виробник миючих засобів для P&G, та завод з виготовлення лез та верстатів для гоління Gillette. Таким чином, компанія продовжує заробляти на ринку РФ і робити внесок до держбюджету країни-агресора, – підкреслили в НАЗК.

За даними агентства, лише за 2021 рік компанія сплатила близько 5,2 мільйона доларів податків та інших виплат Росії, а також корпорація дає робочі місця для близько 2,5 тисяч росіян. Також компанія сприяє мобілізації в РФ, оскільки законодавство країни передбачає сприяння підприємств призову співробітників до армії та фінансування їхнього військового спорядження.

Йдеться про американську корпорацію Procter&Gamble, до якої входять відомі торгові компанії та бренди. Серед них – Gillette, Fairy, Tide, Ariel, Lenor, Mr. Proper, Pampers, Always, Head & Shoulders, Pantene, Old Spice, Hugo Boss та Max Factor. Після внесення до списку міжнародних спонсорів війни, НАЗК передало всю інформацію про діяльність цих компаній до міжнародної компанії LSEG та до бази даних World-Check, щоб захистити міжнародну фінансову індустрію від спонсорів російської війни.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни