Назавжди 26. На Луганщині загинув кулеметник Іван Дяків з Прикарпаття

Трагічні новини не припиняють надходити у Болехівську громаду: сьогодні, 24 липня, офіційно стало відомо про загибель ще одного Героя — Івана Дяківа. 24 Липня, 2023, 17:10 Прикарпаття Переглядів: 2490 Іван зі своїм братом-близнюком був наймолодшим у багатодітній родині. Вічна пам’ять і співчуття рідним! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Віддав своє молоде життя ще один патріот — житель села Козаківка Іван Дяків, якому 16 січня виповнилося 26 років, інформують “Вікна”.

Під час широкомасштабної війни росії проти України був призваний до лав Збройних Сил України з двома своїми братами — Василем та Михайлом. Служив старшим солдатом кулеметником 1 відділення 2 стрілецького взводу 2 стрілецького батальйону. Загинув 22 липня 2023 року під час мінометного обстрілу поблизу населеного пункту Шипилівка Луганської області.

Війна забрала у маленької дівчинки-першокласниці — татуся, у дружини надійну опору у житті — чоловіка, а в батьків найцінніше — сина.

Іван був активним спортивним хлопцем у школі. Він виріс у багатодітні сім’ї, де було шестеро дітей. Він зі своїм братом-близнюком був наймолодшим.

Болехівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя:

“Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі”.

Інформацію про скорботний кортеж і час прощання обіцяють оприлюднити згодом.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни