Навіщо Kalush створив Kalush Orchestra? Розповідає Олег Псюк

Наприкінці грудня 2021 року раптово з’явився гурт Kalush Orchestra і випустив перше відео. З того часу новин від колективу майже не було, сторінок у соцмережах він не має.

30 Січня,
2022,
15:00
Калуш

Переглядів: 96


Kalush Orchestra — це винятково живе виконання, акцент на реп із фольклорними мотивами. Фото: slukh.media

Наприкінці грудня 2021 року раптово з’явився гурт Kalush Orchestra і випустив перше відео. З того часу новин від колективу майже не було, сторінок у соцмережах він не має.

Щоб розібратися в природі Kalush Orchestra, сайт slukh.media попросив фронтмена Олега Псюка відповісти на кілька запитань.

Про склад учасників. Обидва гурти існують паралельно й мають спільних учасників. У складі KALUSH Orchestra до мене (Олега Псюка, вокал, тексти), Килиммена (діджей) і Джонні Дивного (бек-вокал) додалися мультиінструменталісти Тимофій Музичук і Віталій Дужик. Ще один музикант Ігор Діденчук грав у KALUSH із самого початку, а тепер фокусуватиметься на оркестрі.

Про принципову різницю між KALUSH і Kalush Orchestra. Kalush Orchestra — це винятково живе виконання, акцент на реп із фольклорними мотивами та українську автентику.

Про причини появи гурту. Хочеться показати якомога більшій кількості людей, особливо молоді, як може звучати український фольклор у сучасній інтерпретації гурту KALUSH. Молоде покоління зараз здебільшого вважає, що якщо фольклор, то це щось старе і немодне. Наша задача — довести, що все залежить від грамотної подачі та таланту виконавців.

Про мотивацію взяти участь у Нацвідборі. Як і у кожному музичному конкурсі, всі учасники беруть участь, щоб отримати новий досвід, позмагатися, поборотися за перше місце. А нащо нам перемога? За всю історію «Євробачення» ми не чули, щоб гурти, які читають реп, перемагали. Ми хочемо зруйнувати ці канони та показати, що реп у поєднанні з українським фольклором — це круто.

Повний текст розови з Олегом Псюком — на сайті slukh.media.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни