Навіщо 21 лютого на Прикарпатті вимірюватимуть електричне навантаження

В Україні продовжуються заміри споживання електроенергії. За розпорядженням Міністерства енергетики 21 лютого в Івано-Франківській області буде проведено заміри погодинного активного навантаження на електромережі, щоб отримати точну інформацію про обсяги фактичного споживання області. 20 Лютого, 2023, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 144 Завтра визначать, скільки електроенергії споживає область за умови нормальної роботи енергосистеми Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

У цей день електроенергію не вимикатимуть, відключення можливі лише у випадку аварійних ситуацій або масованих атак на енергетичну інфраструктуру.

Для чого потрібні заміри, розповіли в АТ “Прикарпаттяобленерго”.

Завдяки цьому енергетики побачать, як використовують електроенергію споживачі, маючи постійний доступ до неї. Таке дослідження, яке називається режимним виміром, дозволяє визначити, скільки електроенергії споживає кожна область за умови нормальної роботи енергосистеми.

Вимірювання дадуть можливість НЕК «Укренерго» враховувати при встановлені лімітів релокацію підприємств, міграцію населення, фактичні зміни в загальному рівні й структурі споживання.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни