Навчальний процес відновлюється: івано-франківські школи продовжують виходити з «дистанційки»

Протягом найближчого тижня практично всі заклади загальної середньої освіти відновлять повноцінне очне навчання.

Про це йшлося сьогодні на оперативній нараді у міського голови, повідомляє Фіртка.

Виступаючи на нараді, заступниця директора Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Наталія Микула підтвердила озвучену вчора міським головою Русланом Марцінківим інформацію про те, що станом на 7 лютого на дистанційній формі навчання залишалися лише учні п’ятих – одинадцятих класів 12 шкіл, а в Івано-Франківському ліцеї № 22 на «дистанційці» перебували також учні початкових класів, та розповіла, коли вказані школи планують відновити повноцінне навчання.

«Якщо дуже коротко, вчора, 7 лютого, відновилося очне здобуття освіти у закладах загальної середньої освіти – у всіх перших-четвертих класах територіальної громади.

Тільки один-єдиний заклад – це Ліцей № 22, який відновлює навчання у початковій школі з завтрашнього дня. 42 заклади загальної середньої освіти – учні п’ятих – одинадцятих класів – теж приступили до очного здобуття освіти, 12 закладів здобувають освіту дистанційно. Це 11 закладів комунальної форми власності і один заклад приватний – Католицький ліцей», – розповіла посадовиця.

Решта закладів загальної середньої освіти поетапно найближчим часом також відновлять очне навчання.

Так, зі слів Наталії Микули, завтра, 9 лютого, свої двері для учнів п’ятих – одинадцятих класів відчинять Ліцей імені В’ячеслава Чорновола, Ліцей № 24 та Підлузька гімназія. Своєю чергою Ліцей № 10 відновить навчання для п’ятих одинадцятих класів у четвер, 10 лютого.

Ще чотири заклади відновлять повноцінний навчальний процес з понеділка, 14 лютого.

«Це Ліцей № 1, Ліцей № 13, Ліцей № 18, Ліцей № 24 і змішана форма навчання буде у Ліцеї імені Івана Пулюя», – зазначила заступниця директор Департаменту освіти та науки.

Посадовиця також відзначила, що станом на сьогодні 20 класів із 1 272 наявних у закладах загальної середньої освіти Івано-Франківської міської територіальної громади перебувають на самоізоляції. При цьому відвідуваність івано-франківських шкіл вчора склала 86%, що є «достатньо добрим відсотком».

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни