НАТХНЕННІ ТВОРЧІСТЮ ФРАНКА – Новини Івано-Франківська

 

У суботу, 27 серпня 2022 року, з нагоди відзначення дня народження Івана Яковича Франка, у виставковій залі Центру сучасного мистецтва відкрито виставку композицій учнів Івано-Франківської дитячої художньої школи «Франковий мотив».

Експозиція виставки налічує понад 40 учнівських робіт за мотивами творів І. Франка, виконаних в різноманітних техніках. Тут є роботи учнів, які виконувались в час війни, у період дистанційного навчання та локдауну, але є й ті, що виконані у 2019-18 роках. Їхні автори вже давно закінчили художню школу, а роботи і сьогодні тішать глядачів позитивною енергетикою та дитячою безпосередністю.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулась Лілія Присяжнюк – директорка художньої школи, ініціатор конкурсу «Франковий мотив». Лілія Іванівна наголосила, що знайомити учнів з творчістю І.Франка та заохочувати створювати композиції за мотивами його творів – є дуже важливим для сучасного педагога, адже творчість Івана Франка по-новому прочитується сьогодні і дає відповіді на багато запитань та викликів, які стоять перед українцями в важкий час війни.

 

Виставка триватиме до 23 вересня, тож запрошуємо франківців та гостей міста переглянути твори юних художників.

 

НАТХНЕННІ ТВОРЧІСТЮ ФРАНКА

 

НАТХНЕННІ ТВОРЧІСТЮ ФРАНКА

 

НАТХНЕННІ ТВОРЧІСТЮ ФРАНКА

 

НАТХНЕННІ ТВОРЧІСТЮ ФРАНКА

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни