Наталія Стребкова зі Студінки встановила рекорд на Continental Tour Silver в Іспанії

Крім того, Наталія Стребкова встановила рекорд змагань CONTINENTAL TOUR SILVER в Іспанії, який тепер у бігу на 3000 метрів з перешкодами становить 9 хв. 33,11 сек. 20 Червня, 2022, 17:00 Калуш Переглядів: 159 Наталія Стребкова (Солтан) зі Студінки була учасницею XXXII Олімпійських ігор у Токіо

18 червня в Мадриді відбулися змагання з легкої атлетики CONTINENTAL TOUR SILVER. На них Україну представляли лише двоє спортсменів, але вони змогли потрапити до призової трійки у видах програми, в яких виступали, пише naftohimik.info.

У секторі для стрибків у висоту третє місце посів майстер спорту України 20-річний Олег Дорощук з Кропивницького. Бронзову медаль змагань категорії Silver континентального туру в Іспанії він здобув з результатом 2 м 23 см.

А ось вихованка тренера-викладача відділення легкої атлетики ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради Людмили Мельник 27-річна Наталія Стребкова (Солтан) із Студінки, яка була учасницею XXXII Олімпійських ігор у Токіо, виборола в Мадриді золоту медаль у бігу на 3000 метрів з перешкодами. При цьому наша землячка аж на 7,46 сек. випередила бразильську спортсменку, яка на цій дистанцій фінішувала другою.

Крім того, Наталія Стребкова встановила рекорд змагань CONTINENTAL TOUR SILVER в Іспанії, який тепер у бігу на 3000 метрів з перешкодами становить 9 хв. 33,11 сек.