Наступного року у Калуші продовжать допомагати постраждалим від Covid-19

29 вересня Калуська міська рада затвердила Програму забезпечення карантинних заходів та протидії захворюванню на COVID-19 на території Калуської міської територіальної громади у 2023 році. 06 Жовтня, 2022, 18:00 Калуш Переглядів: 87 Ілюстроване фото. На одноразові грошові допомоги тим, хто переніс коронавірус, передбачили 500 тис. гривень

«Метою Програми є покращення санітарного стану у жилих, виробничих, навчальних, санітарно-побутових та інших приміщеннях, будівлях і спорудах, прибудинкових та інших територій, запобігання поширення коронавірусної інфекції Covid-19 та забезпечення стабільної епідеміологічної ситуації на території Калуської міської територіальної громади, покращення матеріального становища мешканців Калуської міської територіальної громади», — йдеться у рішенні.

Бюджет програми на 2023 рік становить 1,4 млн гривень. А саме: 800 тис. гривень планують спрямувати на оплату за надання послуг регулярних та спеціальних пасажирських перевезень на території Калуської міської територіальної громади; 500 тис. гривень — для надання одноразових грошових допомог у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України коронавірусної інфекції, громадянам, що опинились у складних життєвих обставинах, і 100 тис. гривень передбачені на заходи, спрямовані на недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території громади.

Аналогічна програма діє й у 2022 році. Щоправда, її затверджували з більшим бюджетом 1 млн 750 тис. гривень. Зокрема, на заходи, спрямовані на недопущення поширення коронавірусної інфекції у поточному році, теж передбачали 100 тис. гривень, на оплату послуг перевізників — 650 тис. гривень, а на виплати мешканцям — 1 млн гривень (щоправда, у бюджеті на такі виплати заклали менше коштів — 700 тис. гривень).

У поточному році (станом на 5 жовтня), як повідомив «Вікнам» начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Іван Дембич, на виплати перевізникам чи оплату заходів протидії COVID-19 кошти за програмою не використовували, оскільки не було такої потреби. А на виплату допомоги мешканцям спрямували всього близько 34 тис. гривень.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни