Наступне провалля в Калуші може утворитися на автодорозі регіонального значення

На сторінці Калуської міської ради в соціальній мережі начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Іван Дембич  повідомив про ситуацію з проваллям 14в, яке утворилося на вул. Глібова у Калуші на початку липня. 08 Серпня, 2023, 19:00 Калуш Переглядів: 654 Воронка дещо збільшилася у розмірах, зараз її параметри — 7 на 8 метрів Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Судячи з його слів, провалля дещо збільшилося у розмірах: зараз його параметри 7 на 8 метрів (місяць тому повідомляли про орієнтовні 5 на 7 метрів). Воно знаходиться на віддалі 15 метрів від автодороги регіонального значення, яка, як зазначив Іван Дембич, може стати об’єктом, де утвориться наступна провальна воронка.

Ліквідація воронки 14в відбуватиметься після її стабілізації шляхом засипання. На останній сесії міськради на ліквідацію провалля з бюджету виділили 200 тис. гривень, повідомляють “Вікна”.

За словами посадовця, гіршою є ситуація в районі шахт “Голинь” і “Ново-Голинь”. Починаючи з 2021 року, започатковано моніторинг за станом цих полів, а також за процесами в районі вулиці Європейської та рудника “Калуш” .

“Найбільша мульда просідання у районі села Кропивник становить 3 метри. Міською радою і народним депутатом ініційоване утворення міжвідомчої комісії на урядовому рівні, яка вивчає проблеми калуського гірничо-промислового району і напрацьовує варіанти ліквідації наслідків гірничого виробітку на території цих зон”, повідомив Іван Дембич.

Нагадаємо, у Калуші утворилося нове провалля неподалік місця останньої воронки — 14б. Тож йому присвоїли номер 14в. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни