Наступ Вагнер на Бахмут все ближчий до кульмінації – Новини України

Наступ Вагнер на Бахмут все ближчий до кульмінації - Новини України

Фото: STRINGER/REUTERS

Загальний наступ групи “Вагнера” на Бахмут, скоріше за все, наближається до кульмінації. В українському місті є сили російських загарбників, які зараз, схоже, не надто задіяні у боях. Про це йде мова у новому звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

За даними аналітиків, РФ може кинути в бій 2-гу мотострілецьку дивізію чи збройні формування, перекинуті з інших ділянок фронту. В цілому наступ російської приватної військової компанії “Вагнера” все ближчі до кульмінаційного моменту, і військам РФ, імовірно, для запобігання кульмінації потрібно буде задіяти значну кількість резервних сил.

Можливо, їм вдасться це зробити, оскільки ISW помітив частини російських повітряно-десантних полків у Бахмуті та навколо нього, які, схоже, не надто задіяні у бойових діях на даний момент…, – аналізують експерти. Вони додали, що лише наступу найманців не вистачить супротивнику, щоб окупувати Бахмут.

Українське місто є епіцентром бойових дій вже тривалий час. Росіяни там зазнають величезних втрат. Українська сторона вирішила посилювати Бахмутський напрямок. В Пентагоне вже прокоментували рішення Зеленського, заявивши, що право приймати рішення відносно подальшого захисту Бахмута має тільки Україна. 

 

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни