Настоятель калуського собору відзначає 45 років із дня священничої хіротонії

Цьогоріч у лютому виповнюється 45 років із дня священничої хіротонії настоятеля калуського обору Святих Землі Української ПЦУ, духовного батька, люблячого всіма і шанованого пастиря й наставника — митрофорного протоієрея отця Григорія Мороза. 16 Лютого, 2023, 19:00 Калуш Переглядів: 852 Митрофорний протоєрей о. Григорій Мороз був будівничим калуського собору і є незмінним настоятелем Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

“Всечесний отче Григорію, ми щиро вдячні Господеві за те, що Він своєю Милістю й Милосердям послав нам Вас — того вогника, із якого зародилася наша Твердиня, Свята Православна Віра і Святиня-Собор на теренах Калуша!

Ця благодать Господня була промислом уже тоді, коли Ви 45 років тому прийняли Господом дане Вам служіння — стати провідником і наставником. Тому дозвольте сьогодні згадати цю подію і поздоровити Вас із нею!

Будьте й надалі для нашого народу і всіх людей, серед яких живете, ясним світильником Божої правди та добрим пастирем Христового стада. Вимолюємо для Вас рясне Боже благословення. Хай Господь збереже Вас і примножить роки Вашого життя! Многих і благих літ Вам, наш настоятелю!” — йдеться в привітання парафіян.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни