Настя Каменських вперше вийшла на сцену після проблем із голосом – Новини України

Настя Каменських вперше вийшла на сцену після проблем із голосом - Новини України

Настя Каменських виступила на благодійному концерті у Києві “Музика війни”, організованому порталом “Музвар”. Це перший виступ співачки після того, як вона оголосила про проблеми з голосом через новоутворення у зв‘язках. Співачка виконала декілька нових пісень, але співати на повну ще не в змозі.

– Дякую вам! Хоч сьогодні мій виступ був дуже коротким та, як ви бачите на відео з виступів, можливість співати ще не повернулася до мене на всі 100%. Але я вдячна вам за всю любов і підтримку, яку відчула сьогодні на сцені перед вами. Вже незабаром моє лікування буде завершене, робота зв’язок відновиться і ми ще потужніше заспіваємо на концертах в рамках туру «Я-Україна», адже це будуть великі концерні виступи з новими піснями, вашими улюбленими хітами та головне: живим звуком!, – написала Каменських в Інстаграм.

На концерті вдалося зібрати 160 тисяч гривень, які підуть на закупку двох автівок для ЗСУ. Окрім Насті Каменських, на сцені співали Віталій Козловський, Оля Цибульська, AVERIN & CHURSANOV, YATSUTA, Мач Danilova, Поліна Дашкова, ANSTAY та Ярина Квасній.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни