Наслідки обстрілів України 15 листопада – Новини України

Наслідки обстрілів України 15 листопада - Новини України

Фото: REUTERS/Pavlo Palamarchuk

Київ та області почали поступово відновлюватися від наймасовішого ракетного удару по Україні, завданого Росією 15 листопада. У кількох регіонах вдалося відновити електрику. У Львівській та Хмельницькій областях велика кількість населення залишається без світла.

Київ 

У столиці вдалося відновити звичайний рух метро. Через скупчення людей висадка пасажирів здійснювалась не на всіх станціях. Поїзди курсували червоною та синьою лінією в обмеженому режимі. На Печерську, в одному з будинків, куди влучила ракета, тривають рятувально-пошукові роботи, одна людина загинула.

Київська область

10 будинків пошкоджено в одному із районів. Жителям області треба готуватися до тривалих вимкнень світла. Заклади освіти з 16 листопада до кінця тижня працюватимуть у дистанційному режимі.

Львів

Потерпілого від ракетних обстрілів прооперували. В деяких районах поступово почали відновлювати електропостачання, але 80% міста досі без світла. Централізоване теплопостачання відсутнє. Вода буде до 23:00 сьогодні та з 6:00 завтра. Садки та школи завтра працюють в режимі чергових груп. Супермаркети, аптеки та банки працюватимуть на дизель-генераторах. Трамваї та тролейбуси у місті не курсують. 

Івано-Франківська область

100% електропостачання відновлено.

Чернівецька область

Заживлено 100% області. Ситуацію в регіоні стабілізовано.

Одеська область

Роботи завершено, світло є. Роботу всіх маршрутів КП «Одесміськелектротранс» відновлено.

Черкаська область

Ситуацію з електроенергією стабілізовано. В області застосовуватимуть погодинні відключення.

Харьківська область

У населених пунктах області енергопостачання фактично відсутнє, є перебої з водо- та теплопостачаням. Найбільш імовірно, що людям доведеться залишатися без світла до ранку. 

Кривий Ріг

Без світла декілька районів міста, це біля 50 000 абонентів. У частині Тернівського району зупинені котельні через відсутність електрики. Декілька насосних станцій запущені з генераторів. З шахт виведені всі 566 шахтарів, що залишилися під землею внаслідок ракетного удару.

Тернопільська область

Тернопіль зі світлом, також зі світлом більша частина населених пунктів області. Електропостачання відновлять упродовж ночі.

Полтавська область

Частина області без електроенергії. 

Рівненська область

Постраждали 9 приватних осель і один багатоквартирний будинок, понад 92 тисячі абонентів області залишаються без світла.

Хмельницька область

Частково знеструмлено Хмельницький, призупинено водопостачання. Через перенавантаження енергосистеми повністю знеструмлена північна частина області. 2 цивільних отримали поранення внаслідок падіння уламків ракети.

Чернівецька область

Завтра усі школи міста працюватимуть дистанційно. У дитсадках будуть чергові групи.  

Сумщина

Підключили 100 тисяч абонентів. 

Житомирщина

Підключено 110 тисяч абонентів. Переважна більшість – і Житомирі.

Чернігівська

Область заживлено, застовуються графіки аварійних відключень.

У вівторок Росія випустила по Україні більше 90 ракет, з яких збито понад 70. Сім млн абонентів залишились без світла, пошкоджено 15 об’єктів енергетичної інфраструктури.

Голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький заявив, що атака здійснена з цинічним розрахунком — в момент початку пікового споживання, щоб енергетикам було важче справитися з навантаженням. У всіх областях ввели екстрені відключення світла.

З початку жовтня це шоста масована атака на енергетичну інфраструктуру України, цього разу найбільша.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни