Нардеп від “Слуги народу” Володимир Гевко потрапив у ДТП – загинула людина – Новини України

Нардеп від "Слуги народу" Володимир Гевко потрапив у ДТП - загинула людина - Новини України

Фото: facebook.com/profile.php?id=100001360407179

Народний депутат від “Слуги народу” та заступник голови Комітету Верховної Ради з питань бюджету в парламенті Володимир Гевко став учасником автокатастрофи, внаслідок якої загинула людина. Про це він повідомив у своєму Фейсбуці.

– Сьогодні сталася дорожньо-транспортна пригода, яка закінчилася трагедією. Одним із учасників цього жахливого інциденту був я, іншого – лікарі, на жаль, врятувати не змогли, – заявив Гевко.

Нардеп заявив, що з перших хвилин ДТП співпрацює зі слідством та пройшов медекспертизу на вміст алкоголю та наркотиків у крові.

– Я зі свого боку пройшов усі перевірки на алкоголь і наркотики, здав усі необхідні аналізи і братиму участь у всіх слідчих та процесуальних діях. Досі не можу прийти до тями. На жаль, трагедії на дорозі – не рідкість. Але нам завжди хочеться вірити, що цього ніколи не станеться з нами, – написав він.

Також депутат Гевко висловив свої співчуття рідним загиблого та пообіцяв зробити все можливе, щоб його родина отримала всю необхідну підтримку та допомогу.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни