Нападник і хавбек “Прикарпаття” – у символічній збірній туру Першої ліги

Sport Arena називає символічну збірну 5-го туру Першої ліги. Після переконливої домашньої перемоги над “Гірником-Спорт” (6:1) до числа найкращих гравців потрапили два футболісти “Прикарпаття-ЗСУ”.

Йдеться про атакувального півзахисника Василя Цюцюру, який всього за дві хвилини відзначився дублем, і 21-річного нападника Андрія Хому, в активі якого “гол+пас” у цій грі.

Окрім цього, ще три автори забитих м’ячів – захисники Дмитро Шинкаренко, Сергій Швець і Михайло Писко – визнані найкращими гравцями за амплуа у “Групі вибування”.

Про це пише “Галка” з посиланням на офіційний сайт клубу.

А до символічної збірної за версією сайту Footboom увійшли двоє гравців “Прикарпаття-ЗСУ” – правий захисник Дмитро Шинкаренко та капітан іванофранківців Василь Цюцюра.

Атакувальний півзахисник – Василь Цюцюра (“Прикарпаття”)

“Беззаперечний герой туру та один із найбільш помітних сольних виступів у всьому сезоні. Цюцюра розпочинав матч із “Гірником-Спорт” із автоголу, коли замкнув головою штрафний від Романова, проте надалі своїми швидкісними рейдами та ефективною взаємодією з одноклубниками допоміг “Прикарпаттю” здобути найбільшу вольову перемогу в чемпіонаті. В активі Василя – два красивих м’ячі, які є найшвидшим дублем сезону 2022/23 (69-а та 71-а хвилини)”, – йдеться в повідомленні.

Нападник – Андрій Хома (“Прикарпаття”)

“Травма провідного форварда Барчука поставила складні виклики перед тренерським штабом прикарпатців, але навесні стрімко розігрався молодий Хома. Хоча в його діях ще багато браку та поспішності, наполегливість і бомбардирський хист 21-річного нападника викликають повагу. У важливий момент саме Андрій вдало підіграв Писку, який красивим ударом зрівняв рахунок. Після перерви саме з голу Хоми, який скористався пасом на хід від Кузьмина, почався справжній вольовий розгром. Можна дорікати йому за реалізацію, проте в цьому випадку, навпаки, варто відзначати правильне чуття та своєчасність відкривання гравця. Міг забивати й більше”.

Довідково. Символічну збірну обирають після кожного ігрового туру, до неї входять футболісти, які найкраще проявили себе у матчах.