“Нам потрібна професійна територіальна оборона”, – Андрій Іванчук на зустрічі з головами громад Коломийщини. ФОТО

Новини

“Нам потрібна професійна територіальна оборона”, – Андрій Іванчук на зустрічі з головами громад Коломийщини. ФОТО

Вчора

Як повідомляли, сьогодні на Коломийщині з робочим візитом перебуває народний депутат України Андрій Іванчук.

Основною метою візиту є нарада з головами громад Коломийського району щодо готовності до можливого вторгнення РФ, організація територіальної оборони,  підготовка до ймовірного переселення людей у західні області.

Народний обранець і голови 13 громад району побували у Гвіздці, де наразі триває комплектація батальйону територіальної оборони.

Нагадаємо, раніше Гвіздецька сільська рада погодилася передати приміщення колишнього інтернату військовослужбовцям для їхніх потреб, а зокрема для створення й організації батальйону територіальної оборони.

 

В ході зустрічі йшлося, що облаштування приміщення проводитимуть спільно, кожна громада долучиться до ремонту приміщень, оснащення меблями та всім необхідним.

“У зв’язку з тим, що тиждень був пленарний, ми проводили з головами онлайн-наради щодо нинішньої ситуації, – зазначив Андрій Іванчук. –  Переконаний, Коломийський район повинен мати свій батальйон для захисту стратегічних об’єктів, для захисту мирного населення. Це бойова частина, яка працює в двох режимах: мирний і воєнний час. Напередодні я попросив голову району, всіх голів громад приїхати і подивитися, чим ми можемо допомогти. Треба систематизувати роботу так, щоб через місяць чи через два ми приїхали і побачили, що йдуть навчання резервістів. Нам потрібна професійна територіальна оборона. Тому в найкоротший термін ми повинні створити для цього матеріально-технічну базу”. 

Андрій Іванчук наголосив, що часу обмаль, адже країна вже перебуває в умовах небезпеки, тож варто об’єднатися і оперативно все зробити. Йдеться також і про навчання військових, добровольців, а також цивільного населення.

Тож було вирішено, що для оперативності кожна громада охопить певний сектор роботи.

До теми: “Не варто піддаватися паніці. Перед загрозами війни треба бути єдиними”, – Андрій Іванчук

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни