Наказ на удар по багатоповерхівці у Дніпрі надав Олєг Тімошин – Новини України

Наказ на удар по багатоповерхівці у Дніпрі надав Олєг Тімошин - Новини України

Фото: t.me/Bratchuk_Sergey

Наказ на ракетний удар по багатоповерхівці у Дніпрі надав командир 52-го гвардійського важкого бомбардувального авіаційного полку Олєг Тімошин. Про це повідомив телеграм-канал міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm.

– Наказ на удар по багатоповерхівці у м.Дніпро надав російський воєнний злочинець, командир 52-го гвардійського важкого бомбардувального авіаційного полку Олег Тимошин, – йдеться у повідомленні.

InformNapalm встановив особу командира цього авіаполку ще в 2022 році після подій 27 червня, коли за наказом Тімошина було завдано ракетного удару по ТЦ “Амстор” у Кременчуці.

Про причетність Тімошина до удару по дніпровській багатоповерхівці також заявив спікер Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

– олег тімошін. командир 52-го “гвардейского тяжелого бомбардирочного авиационного полка”. Його полк сьогодні вдарив по будинку у Дніпрі. Він же віддавав наказ ударити по ТЦ в Кременчуці в червні минулого року. Ходи і бійся, гнида, – написав Братчук у своєму телеграм-каналі.

За даними InformNapalm, Олег Тимошин зайняв місце командира 52-го авіаполку в 2021 році. 27 червня 2022 року за його наказом було завдано ракетного удару по ТЦ «Амстор» у Кременчуці, тоді загинуло понад 20 людей.

Повітряні Сили ЗС України повідомили 15 січня, що 14 січня 2023 року із п’яти дальніх бомбардувальників Ту-22м3 ВКС РФ по території України було випущено п’ять крилатих ракет Х-22. Пуски здійснювались із Курської області та з акваторії Азовського моря.

Одна із ракет Х-22, запущена з району Курської області близько 15:30 влучила в багатоповерхівку у Дніпрі. У Збройних Силах України немає вогневих засобів, здатних збивати даний тип ракет. З початку воєнної агресії росії по території України було випущено понад 210 ракет цього типу. Жодна – не збита засобами протиповітряної оборони. Маса бойової частини Х-22 – близько 950 кг. Максимальна дальність – до 600 км. При застосуванні із великих відстаней відхилення від цілі може становити сотні метрів.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни