Найближчими тижнями в Україні прискориться темп військових операцій, – ISW – Новини Галича

Наземні умови дозволять збільшити темп операцій наступного тижня.

Останніми днями військові операції вздовж лінії фронту в Україні сповільнилися через погіршення погодних умов. Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) прогнозують, що найближчими тижнями їх темп набере обертів, передає УНН.

Повідомлення з важливих прифронтових районів на сході та півдні України, включаючи Сватове, Бахмут і Вугледар, вказують на те, що операції з обох сторін зараз ускладнені через зливу і, як наслідок, сильний бруд.

“Прогнозується, що протягом наступного тижня температура по всій Україні знизиться. Це, ймовірно, призведе до замерзання землі та прискорення темпів бойових дій, оскільки обидві сторони підвищать мобільність”, – наголошують аналітики.

Температура в районах на північному сході України, наприклад, вздовж лінії Сватове-Кремінна, з 28 листопада по 4 грудня впаде майже до нуля або нижче від денного максимуму. Ймовірно, землі знадобиться кілька днів при стабільних негативних температурах, щоб затвердіти. Це означає, що наземні умови, швидше за все, дозволять збільшити темпи операцій по всій Україні протягом вихідних 3-4 грудня та наступного тижня, пишуть в ISW.

  • Також аналітики додають, що наразі “неясно, чи планує якась зі сторін поновлення великих наступальних або контрнаступальних операцій у цей час”.

    До теми: “Запасіться продуктами”: Арахамія не виключає, що наступного тижня можуть бути нові ракетні удари та нові блекаути

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни