Найуспішніший аукціон зі встановлення кавового апарату в Калуші завершився нічим

Йдеться про частину приміщення в Калуському центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП). 14 Серпня, 2023, 13:00 Калуш Переглядів: 519 Ілюстроване фото. Повторний аукціон проведуть зі стартовою ставкою 200 гривень на місяць Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

11 серпня управління комунальної власності Калуської міської ради на Прозорро.Продажі та на сайті Національної електронної біржі оголосило аукціон з надання в оренду частини нежитлового приміщення площею 2 квадратні метри  (м. Калуш, вул. Хмельницького, 52) для розміщення апаратів, що відпускають продовольчі товари (крім підакцизних товарів).

Заяви на участь в електронному аукціоні прийматимуть 14-15 серпня. Сам торги відбудуться 16 серпня, інформують “Вікна”.

Йдеться про частину приміщення в Калуському центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП). Нагадаємо, наприкінці червня Калуська міська рада прийняла рішення про намір передачі комунального майна в оренду та визначення цільового призначення. У перелік майна, які передають в оренду включити чотири об’єкти — частини нежитлових приміщень комунальної власності площею по 2 кв. метри в Калуському ЦНАПі, міській лікарні та два об’єкти в Калуській ЦРЛ. Зокрема, як ішлося на сесії, тут можуть бути встановлені кавові апарати.

Раніше провели електронні аукціони на кожне з цих місць, причому стартова ціна оренди кожного становила 400 гривень на місяць. На три місця у лікарнях було по одному учаснику, кожен із яких став переможцем з пропозицією 600 гривень. Винятком став аукціон з оренди місця площею 2 кв. метри у ЦНАПі — торгувалися два учасники, остаточні пропозиції яких склали 2000 і 2001 гривень орендної плати на місяць.

Однак, як з’ясувалося, цей найбільш успішний для громади аукціон завершився нічим. Зазначено, що він не відбувся. Як повідомили «Вікнам» в управління комунальної власності, переможець відмовився від підписання протоколу. На той момент учасник, який запропонував меншу ціну, вже забрав гарантійний внесок.

На повторний аукціон місце у ЦНАПі виставили за зниженою на 50% початковою ціною — 200 гривень орендної плати на місяць.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни