Найманці “Вагнера” ​​готують провокації з мігрантами на кордоні Євросоюзу та Білорусі – Новини України

Найманці "Вагнера" ​​готують провокації з мігрантами на кордоні Євросоюзу та Білорусі - Новини України

Фото: https://t.me/Hajun_BY

Найманці “Вагнера”, що зараз перебувають у Білорусі, планують влаштувати провокації на кордоні з Польщею та Литвою. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

– До Гродно до району «Сувальського коридору» прибули 100 вагнерівців для організацій провокацій на кордоні Білорусі з Польщею та Литвою. Переважна більшість терористів з досвідом контрабандної діяльності та перевезення нелегальних мігрантів. Вони проводять підготовку до розхитування кордонів Польщі та Литви. Для прикриття злочинці набувають форми білоруських прикордонників і під виглядом білоруських службовців супроводжуватимуть біженців у їхніх спробах перетнути кордон, – розповіли у Центрі.

Найманці почали пересуватися до Білорусі після невдалого заколоту лідера ПВК “Вагнера” ​​Євгена Пригожина. Зараз там перебуває понад 3,5 тисячі “вагнерівців”. 20 липня стало відомо, що білоруські спецназівці та найманці проведуть спільні навчання. При цьому Польща очікує на певні провокації, тому передислокувала військових із західної частини країни на схід.

Як розповів командувач Об’єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв, якщо найманці “Вагнера” ​​спробують зайти на українську землю – на них чекатиме смерть.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни