Найактивніші – в Івано-Франківську, Калуші та Коломиї: скільки добровольців долучилися до бригади «Лють»

Сили безпеки і оборони України продовжують посилювати. Так, в МВС почали формувати штурмові бригади «Гвардія наступу».

«Гвардія наступу» — це професійні штурмові бригади МВС, команди бійців-патріотів, які прагнуть винищити ворога та звільнити окуповані землі України, пише Фіртка.

До слова, станом 21 лютого вже провели три набори кандидатів та розпочали четвертий. Серед добровольців як чоловіки, так і жінки. 

Всього за результатами проведеної роботи виявили бажання проходити службу у бригаді «Лють» 378 осіб, з них 44 кандидати з-поміж чинних працівників поліції та 334 з-поміж цивільних, з яких 67 кандидатів з-поміж цивільних станом на сьогодні вже направлені на проходження відповідної військово-лікарської комісії. Більша частина з них вже пройшла необхідну перевірку.

«Ми спочатку працювали в Івано-Франківську, Бурштині, Коломиї, Калуші, Надвірній, Верховині і Косові. А з 20 лютого розпочали роботу ще у Галичі, Рогатині та Долині.

За час роботи до ЦНАПів звернулися 476 громадян, з яких подали заявку 80, з них 18 учасників національної поліції України, Національної гвардії України 45 та 17 державних прикордонників.

Але це тільки початок, люди долучаються і відповідно у кожному з ЦНАПів розташовані працівники зі структурних підрозділів МВС.

Вони надають максимальну допомогу і беруть лише таких осіб, які патріотично налаштовані.

Аналізуючи загальну кількість поданих заяв до Нацгвардії наступу, можемо дійти висновку, що найбільш результативною є робота пунктів рекрутингу ЦНАПів в Івано-Франківську (32 особи). Далі – Калуш (20 осіб) та Коломия (15 осіб).

Втім, не слід великі надії покладати на реєстрацію, бо опісля вони попадають до нас і ми ще проводимо з ними співбесіди.

І, на жаль, деякі люди або нам не підходять, або самі відмовляються від проходження перших конкурсних етапів підбору», — розповідає посадовець.

За його словами, значно менші результати в місті Бурштин, Надвірній та Верховині. Зокрема, в ЦНАПах цих населених пунктів було всього по три заявки від громадян.

Детальніше читайте у матеріалі: Штурмові бригади «Гвардія наступу»: як формуються та скільки добровольців на Івано-Франківщині (ФОТО)

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни