Надавачі житлово-комунальних послуг повинні зареєструватися на порталі Пенсійного фонду України

Щоб оформлення житлових субсидій та пільг здійснювали й надалі, надавачі житлово-комунальних послуг у громадах повинні до 20 грудня зареєструватися на порталі Пенсійного фонду України і створити електронний кабінет. 14 Грудня, 2022, 08:30 Прикарпаття Переглядів: 189 Ілюстроване фото. Зареєструватися на сайті ПФУ потрібно до 20 грудня

Оформлення житлових субсидій та пільг здійснює орган Пенсійного фонду України з 1 грудня цього року, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2022 року №1041, інформують “Вікна” з посиланням на голову Івано-Франківської ОВА Світлану Онищук.

Щоби призначати або здійснювати перерахунок субсидій, потрібно, щоб керівники підприємств, установ, організацій, керівники ОСББ, управлінських компаній, житлово-будівельних кооперативів, які надають житлово-комунальні послуги на територіях громад, зареєструвалися як надавачі послуг та створили відповідний кабінет на порталі електронних послуг ПФУ. Наразі вже розроблені відповідні онлайн-інструкції щодо організації цієї роботи.

Щоб оформлення житлових субсидій та пільг здійснювали й надалі, надавачі житлово-комунальних послуг у громадах повинні до 20 грудня зареєструватися на порталі Пенсійного фонду України і створити електронний кабінет.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни