Нацгвардійки Прикарпаття стали героїнями проєкту французького фотографа

Згодом ці фото будуть представлені у вигляді фотовиставки для європейського глядача, які покажуть активну участь жінок у захисті нашої країни. 08 Березня, 2023, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 454 Окрім того, для проєкту знялись і жінки з Нацполіції та Збройних сил України. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Вперше митець побував в Івано-Франківській області ще в березні минулого року. Тоді він фотографував біженців та волонтерів, інформують “Вікна”.

У жовтні фотохудожник прзнову відвідав Прикарпаття, щоб знімати постраждалих від війни дітей і тих, які виїхали з окупованих територій. З цією метою він відвідав Верховину, Долину та Тлумач. Ще однією метою приїзду Жульєна було сфотографувати жінок-військових, що служать у лавах ЗСУ, територіальній обороні, а також волонтерів.

У розмові з головою ОВА Жульєн Кресп зазначив, що сьогодні Україна для світу є прикладом сильної, гордої та непереможної держави.

Як стало відомо, нацгвардійки взяли участь у проєкті “Жінки на війні” від французького фотографа Жульєна Креспа.

“Я роблю портрети людей, щоб за їх допомогою донести до людей про події які відбуваються в Україні”, — каже фотограф.

Згодом ці фото будуть представлені у вигляді фотовиставки для європейського глядача, які покажуть активну участь жінок у захисті нашої країни.

Окрім того, для проєкту знялись і жінки з Нацполіції та Збройних сил України, інформує пресслужба Національної гвардії України.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни