Нацгвардійці «приземлили» ворожий гелікоптер Мі-24 під Бахмутом

Розрахунок ПЗРК 3 бригади оперативного призначення знищив російський ударний гелікоптер Мі-24 на Донеччині. 08 Лютого, 2023, 17:30 Україна Переглядів: 147 Це один з найшвидших ударних гелікоптерів у світі. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Ударний гелікоптер завдавав вогневого ураження нашим підрозділам та прикривав із повітря ворожу піхоту, яка наступала на лінію оборони українських захисників. Гвардійці зазначають, що гелікоптер від влучання ракети почав втрачати висоту і знижуватися, доля пілота невідома.


“7 лютого о 14:12 годині в районі східної околиці Бахмута нацгвардійці виявили два ворожі гелікоптери Мі-24, одна ціль була захоплена та знищена стрільцем-зенітником з ПЗРК “Ігла-1”, – зазначає начальник служби ППО 3 бригади оперативного призначення на псевдо Партизан.

Слід зазначити, що це один з найшвидших ударних гелікоптерів у світі й вже третій російський гелікоптер, збитий саме підрозділами 3 бригади оперативного призначення Національної гвардії України за час повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.
В результаті бойової роботи зенітників 3 бригади оперативного призначення на Бахмутському напрямку окупанти частково втрачають боєздатність та повітряну перевагу. Також нагадаймо, що 7-го лютого у небі над Бахмутом наші колеги-прикордонники збили російський штурмовик Су-25 «Грач», а також БПЛА.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни