На Запоріжжі загинув гранатометник з Калуша Віталій Андрусишин

Зі скорботою повідомляємо, що у боротьбі за Україну загинув калушанин Віталій Андрусишин, 1988 року народження. 15 Серпня, 2023, 19:02 Калуш Переглядів: 2999 Солдат загинув 13 серпня 2023 року під час мінометного обстрілу. Вічна пам’ять захиснику і співчуття рідним! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Віталій Андрусишин був прийнятий на військову службу по мобілізації у червні 2022 року. Гранатометник стрілецького відділення стрілецького взводу з честю, гідно виконував свій військовий обов’язок — мужньо та хоробро стояв на захисті своєї країни, рідної землі, кожного з нас, інформує Калуська міська рада.

Під час мінометного обстрілу, здійсненого окупаційними військами російської федерації на Запоріжжі, солдат загинув 13 серпня 2023 року.

“Висловлюємо наші співчуття родині полеглого Героя, друзям, побратимам. Це поправна втрата для всієї громади! Низький уклін нашому Захиснику за жертовність в ім’я майбутнього України! Вічна слава та вічна пам’ять Герою Віталію Андрусишину!” — йдеться в офіційному повідомленні.

Про час прибуття скорботного кортежу повідомлять додатково.

Сьогодні, 15 серпня, Калуш попрощався зі 36-річним снайпером Дмитром Сербіним.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни