На Запоріжжі поховали немовля, вбитого під час обстрілу Вільнянська – Новини України

На Запоріжжі поховали немовля, вбитого під час обстрілу Вільнянська - Новини України

Фото: instagram.com/heidi_levine

24 листопада у Запорізькій області рідні поховали 2-денного малюка, якого було вбито внаслідок обстрілу російськими ракетами пологового відділення Вільнянської лікарні. Про це в соцмережі повідомила фотограф Хейді Левін.

– Коли Марія Каменецька тільки-но закінчила годувати новонародженого хлопчика і поклала його спати в ліжечко поруч із собою, ракета врізалася у пологове відділення лікарні у Вільнянську Запорізької області, одного з чотирьох регіонів України, які намагається присвоїти президент Росії Володимир Путін. Стіни лікарні впали, і Каменецька з немовлям опинилися у пастці серед уламків, – написала Левін.

За даними Генеральної прокуратури України, російські військові вбили вже понад 440 українських дітей, сотні було поранено внаслідок російських атак. Хлопчик Сергій не дожив навіть до того, щоб йому видали свідоцтво про народження, зазначила Левін.

Видання Washington Post повідомляє, що на похорон малюка прийшло близько 15 людей.
Похорон пройшов лише через день після його смерті. Батьки не хотіли нести труну у свій будинок, де його побачать інші діти, тому їм потрібно було поховати немовля якнайшвидше. Усі старші брати та сестри Сергія залишилися вдома, граючи у дворі, поки члени їхніх сімей поспішали на цвинтар. Діти знали, що їхній молодший брат таки не повернеться додому, але батьки ще не пояснили, чому, зазначає видання.

– Моя кімната була повністю зруйнована, – розповіла мати. – Я шукала дитину серед уламків. …Дитина в ліжечку. Я думала, щоб забрати його, і тут це сталося.

Обстріл Вільнянського стався в ніч проти 23 листопада. Снаряди потрапили до пологового відділення, в якому на той час знаходилася одна породілля з новонародженою дитиною, а також лікар. Внаслідок атаки немовля 2022 року народження загинуло, жінку та лікаря підрозділами ДСНС врятовано з-під уламків будівлі.

 

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Heidi Levine (@heidi_levine)

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни