На Закарпатті воєнком змушував військових будувати йому будинок – Новини України

На Закарпатті воєнком змушував військових будувати йому будинок - Новини України

Фото: npu.gov.ua

На Закарпатті викрили у зловживанні керівництво районного ТЦК. Фігурант використовував військовослужбовців для будівництва власного будинку. Про це повідомляє МВС України.

Під час обшуків за місцем проживання начальника одного з підрозділів районного військкомату, уродженця РФ, правоохоронці також вилучили заборонену українським законодавством символіку –  георгіївські стрічки, прапор РФ, одяг із символікою країни-агресора, а також особисті документи, видані на території РФ. Протягом тривалого часу деякі військовослужбовці РТЦК щоденно, після прибуття до місця несення служби, за вказівкою воєнкома службовим транспортом вирушали на будівельний майданчик.

– У ході слідства стало відомо, що земельну ділянку під будівництво начальник одного з підрозділів РТЦК придбав під час дії правового режиму воєнного стану, після чого побудував на ній приватну садибу. Усвідомлюючи можливі наслідки своїх дій, фігурант оформив нерухоме майно на близького родича, – йдеться у повідомленні.

Під час обшуків правоохоронці також вилучили службову документацію, дорогоцінні метали та гроші. Воєнкому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 12 років.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни