На захисті України загинули Сергій Силкін та Андрій Ткаченко

23 Жовтня, 2022, 13:30 Прикарпаття Переглядів: 68 Сергій Силкін загинув 17 жовтня на Бахмутському напрямку. Вічна пам’ять!

У бою з російськими окупантами неподалік Бахмута Донецької області загинув військовослужбовець з Івано-Франківська, колишній працівник “Суспільного” Сергій Силкін.

Народився 17 липня 1994 року в Івано-Франківську. В липні 2013 року влаштувався звукорежисером на ОДТРК “Карпати”. У жовтні 2015 року Сергія призвали до армії, де він служив до квітня 2017 року. Після служби повернувся на Суспільне і працював у компанії до вересня 2021 року.

Після початку повномасштабного вторгнення Сергій вирушив на фронт. Загинув воїн 17 жовтня на Бахмутському напрямку. У нього залишилися матір, батько і сестра. Сергій був дуже творчою і неординарною людиною. Він мав красивий, низького тембру, оксамитовий голос. Саме його радіослухачі чули в багатьох передачах обласного радіо, повідомила начальниця Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

22 жовтня Івано-Франківськ попрощався з Героєм Сергієм Силкіним. Поховали захисника на Алеї Героїв на міському кладовищі в Чукалівці.

Співчуття рідним і близьким! Вічна пам’ять Герою!

Війна також забрала життя коломиянина Андрія Ткаченка.

Захисник ніс службу на Запорізькому напрямку. До останнього захищав українську незалежність та кожного з нас. Вічна пам’ять та вічна слава нашому захиснику. Ніколи не забудемо, що він зробив заради волі України.

“Від всієї Коломийської громади приношу щире співчуття сім’ї, рідним, друзям та всім близьким Андрія. Сьогодні за ним сумує вся наша громада, розділяючи з вами цей невимовний біль”, — йдеться в повідомленні голови Коломийської громади Богдана Станіславського.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни