На захисті Бахмуту загинув 33-річний прикарпатець Роман Пицко

Ямницька громада на Івано-Франківщині знову переживає непоправну втрату: у тяжких боях з російськими окупантами трагічно загинув мешканець села Майдан. 08 Травня, 2023, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 3757  Вічна пам’ять, вдячність і слава загиблому Герою України! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Роман Пицко народивсяc26 лютого 1980 року в селі Майдан. У червні 2022 року Герой пішов захищати рідну землю від окупанта.

Молодший сержант Роман Пицко служив на передовій командиром відділення — командиром машини 1 штурмового відділення 1 штурмового взводу штурмової роти однієї з військових частин.

Серце нашого земляка зупинилося під час виконання бойового завдання 6 травня 2023 року від поранень, не сумісних з життям, у результаті ворожого мінометно-артилерійського обстрілу російськими військами у Бахмутському районі Донецької області.

“Усією громадою висловлюємо глибокі  співчуття рідним та близьким Захисника, який поклав своє життя, оберігаючи нашу Вітчизну”, — йдеться в співчутті від імені Тисменицької громади.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни