На вулиці Ковжуна в Калуші демонтували три гаражі

На виконання рішення виконавчого комітету Калуської міської ради про примусовий демонтаж тимчасових споруд 31 липня у дворі на вул. Ковжуна, 3, поблизу приміщення КП “Ритуальна служба”, демонтували три безгосподарні гаражі. 31 Липня, 2023, 15:00 Калуш Переглядів: 283 Три старі гаражі були завалені мотлохом та сміттям Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Гаражі були розташовані тут досить тривалий час без дозвільних документів. Їхні власники не знайшлись, інформує Калуська міська рада.

Демонтаж здійснено силами і технічними засобами комунального підприємства “Калушавтодор”. На базі цього підприємства й зберігатиметься вилучене майно. Власники (якщо знайдуться), зможуть його забрати впродовж шести місяців, пишуть “Вікна”.

Три старі гаражі були завалені мотлохом та сміттям. Представники комісії з демонтажу тимчасових споруд та малих архітектурних форм за даним фактом склали відповідні акти.

“Це перший у поточному році випадок примусового демонтажу тимчасових споруд, — повідомив начальник відділу муніципальної інспекції управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради Михайло Костельний. — На території міста подібних об’єктів є чимало. Це, здебільшого, старі безгосподарні гаражі, кіоски тощо. Муніципальна інспекція намагається знайти їхніх власників, виписує спеціальні повідомлення. Якщо власника не знайдено або він відмовляється добровільно демонтувати споруду, питання вирішується черед виконком шляхом примусового демонтажу”.

Звільнену від таких споруд площу можна і потрібно використовувати з користю для громади, — йдеться в повідомленні міської ради. Скажімо, облаштувавши додаткові місця для паркування автотранспорту. Водночас, поліпшується й естетичний вигляд міста.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни