На вулиці Дзвонарській у Калуші знімуть асфальт, викладуть бруківку і розширять парковку

12 червня в електронній системі державних закупівель Прозорро управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради оголосило тендер на капітальний ремонт тротуарів на вул. Дзвонарській (від дитячої поліклініки до заїзду на вул. Дзвонарська, 5) в місті Калуші (в тому числі виготовлення проєктно-кошторисної документації). Бюджет становить близько 1 млн 284,3 тис. гривень. 12 Червня, 2023, 16:00 Калуш Переглядів: 1094 Ілюстроване фото. Передбачений демонтаж асфальтного тротуару і викладання тротуарною бруківкою «Новатор» Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Період подачі пропозицій на участь у закупівлі розпочнеться 16 червня і триватиме до 21 червня. Дата аукціону буде визначена з початком прийому пропозицій, інформують “Вікна”.

За тендерною документацією, на вул. Дзвонарській запланований демонтаж старого асфальтного тротуару, влаштування основи тротуару зі щебеню товщиною 15 см на площі 840,6 кв. метра та викладання тротуарною бруківкою «Новатор» (або еквівалент). Також передбачене розширення проїжджої частини (місць для паркування) на площу 73 кв. метри (покриття з гарячих асфальтобетонних сумішей товщиною 6 см).

Нагадаємо, цього року у бюджеті Калуської громади на капітальний ремонт тротуарів передбачили рекордних майже 21,2 млн гривень. За ці кошти мають влаштувати піднятий пішохідний перехід на вул. Дзвонарській і капітально відремонтувати шість тротуарів.  По більшості запланованих об’єктів вже провели чи оголосили закупівлі. На капітальний ремонт тротуару  на вул. Дзвонарській (від дитячої поліклініки до заїзду на вул. Дзвонарська, 5) бюджетом громади передбачено  1,3 млн гривень. 

Як ішлося раніше, цього року у Калуші планують замкнути «кільце» брукованих тротуарів через вулиці Дзвонарська, Євшана, Пушкіна (Героїв України) і проспект Лесі Українки.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни