На вокзалі в Івано-Франківську встановили зручні поїлки для тварин

“Укрзалізниця” та бренд корму для тварин CLUB 4 PAWS забезпечили 11 найбільших вокзалів країни зручними дозаторами питної води для тварин, що подорожують поїздами. 15 Лютого, 2023, 13:30 Прикарпаття Переглядів: 205 Будь-який відвідувач вокзалу може долити воду в мисочки у разі потреби Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Масштабна евакуація пасажирів разом зі своїми тваринами від самого початку повномасштабного вторгнення показала, наскільки важливими є для українців їхні домашні улюбленці, повідомляє “Укрзалізниця”.

112 тисяч тварин — від звичних для нас котів та собак до екзотичних домашніх лисиць, єнотів, ігуан, удавів та крокодилів — були перевезені до безпеки поїздами “Укрзалізниці”.

Українці повертаються додому — а з ними і їхні улюбленці, а відтак ми вже зараз робимо залізницю максимально дружньою до тварин: спрощуємо оформлення квитків для улюбленців через застосунок, безкоштовно беремо їх на борт на дитячій залізниці, а від сьогодні ще й встановлюємо на вокзалах у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Вінниці, Івано-Франківську, Чернівцях, Полтаві (Полтава-Київська) та Ужгороді поїлки з великими резервуарами для питної води, — йдеться в повідомленні.

Конструкція поїлки передбачає наявність клапана-краника, за допомогою якого будь-який відвідувач вокзалу може долити воду в мисочки у разі потреби.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни