На випадок тривалих відключень світла розгорнуть “пункти незламності” – Новини України

На випадок тривалих відключень світла розгорнуть "пункти незламності" - Новини України

Фото: facebook.com/zelenskiy.official

В Україні підготували вже понад чотири тисячі “Пунктів незламності”. На випадок тривалих відключень світла люди зможуть відвідати їх та отримати безкоштовні базові послуги, а саме інтернет, тепло, воду та інше. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні.

– Розгортаємо по всій країні і наш новий проект підтримки людей – “Пункти незламності”. За підсумками цього дня підготовлено вже понад чотири тисячі таких пунктів. Заплановано – ще більше, – заявив президент. – Якщо знову відбудуться масовані російські удари і якщо буде розуміння, що за години постачання електрики не відновити, то активізується робота «Пунктів незламності». Там усі базові послуги: електрика, мобільний зв’язок та інтернет, тепло, вода, аптечка. Абсолютно безкоштовно та цілодобово.

Пункти працюватимуть обов’язково – при всіх обласних та районних адміністраціях, також при школах, будівлях ДСНС тощо. Президент заявив, що вже працює спеціальний сайт nezlamnist.gov.ua, на якому розміщено мапу таких пунктів по всій країні. На сайті та у всіх “Пунктах незламності” можна буде дізнатися, де працює найближче АЗС, банківське відділення, аптека, магазин.

– Усі ми маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв, враховуючи, які терористи воюють проти нашого народу і що вони намагаються зробити. Упевнений: допомагаючи один одному, усі ми разом зможемо пройти цю зиму, – додав президент.

Раніше генеральний директор Yasno Сергій Коваленко запевнив, що українські енергетики докладають усіх зусиль, щоб відновити електропостачання в країні до початку холодів. Але українці стикатимуться з відключеннями світла як мінімум до кінця березня 2023 року.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни