На війні загинув депутат Галицької міської ради Артур Пірус – Новини Галича

У бою загинув військовий Артур Пірус.

Про це повідомили на сторінці Української Галицької партії.

Війсковий був правознавцем, учасником бойових дій на сході України, громадським діячем, головою Галицького районного об’єднання воїнів АТО, член Всеукраїнського братства ОУН-УПА ім. генерала Романа Шухевича — Тараса Чупринки та ГО «Галицьке районне братство воїнів УПА».

Також Артур – депутат міської ради Галицької ТГ від УГП, військовослужбовець Національної гвардії України.

Артур Пірус був учасником Революції Гідності, коли почалась війна, добровольцем пішов захищати державу. Служив в «АЗОВі» та у 50-му полку Нацгвардії України. Після служби захищав права та інтереси учасників бойових дій і їхніх сімей, допомагав їм адаптуватися до цивільного життя.

Займався відновленням занедбаних та знищених могил учасників національно-визвольної боротьби за Україну та гідним вшануванням пам’яті всіх героїв, які загинули за Україну. Коли розпочалась повномасштабна війна Росії проти України, Артур знову пішов на захист держави.

“Нам дуже боляче втрачати ще одного найкращого сина України. Нашого колегу та доброго друга. Ти завжди боровся за правду та справедливість. Був гідним, щирим і принциповим. Сміливим і мужнім. Був справжнім”, – йдеться в дописі.

Читайте також: “Міць. Українська кам’яна”: українці зібрали 58 мільйонів гривень на дрони-камікадзе

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни