На війні загинув захисник Іван Жидак з Прикарпаття

В російсько-українській війні внаслідок ворожого обстрілу на Донеччині загинув захисник з села Пужники, 26-річний старший солдат Іван Жидак. 12 Квітня, 2023, 18:30 Прикарпаття Переглядів: 567 Вічна пам’ять Герою і співчуття рідним! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це повідомили в Тлумацькій міській раді, інформують «Вікна».

«У боротьбі проти окупантів він проявив мужність та героїзм, стійкість і рішучість, та до останнього залишався вірним Військовій Присязі та Україні. Молоде життя забрала війна, залишивши назавжди пустку та біль у серці родичів, друзів, знайомих та земляків», — йдеться в сівчутті земляків.

У Тлумацькій громаді 13 квітня оголосили днем жалоби за полеглим бійцем Іваном Жидаком.

Відповідно до розпорядження міського голови Ігоря Петрука, у цей день на всіх будинках і спорудах органів державної влади та місцевого самоврядування, а також в установах, організаціях та підприємствах вивісять блакитно-жовтий стяг з чорною стрічкою. Окрім цього, на території громади обмежать розважальні та спортивні масові заходи.

Тіло загиблого воїна Івана Жидака привезуть у Тлумач 13 квітня. Орієнтовний час прибуття — 09:40. Похоронний кортеж прямуватиме з Тлумача через село Королівка у Пужники, де о 10:30 відбудуться прощання і чин похорону.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни