На війні загинув військовий Михайло Яворський, який з Чикаго прилетів захищати Україну

У бою з окупантом загинув Михайло Яворський (“Чикаго”). Його самопожертва та мужність залишаться в наших серцях назавжди. 29 Травня, 2023, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 1555 У Героя залишилась дружина, маленька донечка, мама та сестра Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це повідомив міський голова Богородчанської громади Ростислав Заремба, інформують “Вікна”.

«Перед тим, як отримати смертельне кульове поранення, Михайло вивів з-під обстрілу двох поранених бійців. Він був прикладом справжнього патріотизму, самопожертви та служіння. На початку повномаштабного вторгнення він залишив комфортне життя в США і пішов боротися за свободу України, а вся сім’я Михайла з перших днів війни активно підтримує наших військових, надаючи всесторонню волонтерську допомогу. У Героя залишилась дружина, маленька донечка мама та сестра. Його самопожертва та мужність залишаться в наших серцях назавжди. У ці моменти скорботи висловлюємо найщиріші співчуття сім’ї та близьким Михайла! Нехай наші молитви й підтримка допоможуть їм пережити цю невимовну втрату», — зазначив Ростислав Заремба.

Завтра, 30 травня, близько 14.00, відбудеться прощальна панахида на Алеї Героїв у центрі Богородчан. Після панахиди процесія із полеглим Героєм вирушить в село Космач.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни