На війні загинув тренер спецпризначенців Анатолій Маюк

16 жовтня надійшла сумна звістка про загибель українського воїна, жителя Івано-Франківська Маюка Анатолія Миколайовича. 16 Жовтня, 2022, 19:53 Прикарпаття Переглядів: 259 30 липня Анатолію Маюку виповнилося 53 роки. Вічна пам’ять захиснику України!

Завершивши кар’єру тренера із силових єдиноборств у різних силових структурах й ЗСУ, Анатолій Маюк вийшов на пенсію. Тренуючи спецпризначенців, він став позаштатним масажистом вояків. А вже на пенсії здобув освіту й державного зразка профільний сертифікат з лікувального й спортивного масажу — щоби чинуші від спорту не діставали, розповів товариш загиблого Олександр Загурський.

Відкрив власний приватний кабінет, обійшовши перед тим навчання народних цілителів.

“Будучи на передовій, життєвим кредом Анатолія було: “Хребет на місце ставлю, виправляю защемлені нерви та м’язи, прибираю неврози тощо. Справляюся із наслідками контузій при хронічних головних болях, стресовими фізіологічними розладами — усього не перерахуєш. Але — коли в мене на те є час. Бо головне для мене — бити окупантів…”, — йдеться в дописі.

Нехай добрий, світлий спомин про Анатолія Маюка назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай твоя душа знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають, йдеться в співчутті товариша.

30 липня Анатолію Маюку виповнилося 53 роки. Вічна пам’ять захиснику України!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни