На війні загинув стрілець-санітар Ігор Харів із Калущини

Ігор Харів загинув 29 серпня 2023 року під час активних бойових дій на Донеччині, внаслідок ураження уламками та вибуховою хвилею. 06 Вересня, 2023, 13:25 Калуш Переглядів: 1788 У Збройних силах солдат Ігор Харів служив стрільцем-санітаром. Вічна пам’ять Героєві України! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про смерть військовослужбовця повідомила голова Калуської районної військової адміністрації Жанна Табанець, інформують “Вікна”.

Харів Ігор Богданович народився 1987 року, мешкав у с. Слобода-Болехівська Витвицької територіальної громади на Калущині. У Збройних силах солдат Ігор Харів служив стрільцем-санітаром стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону військової частини.

“Схиляю голову у скорботі, розділяю біль непоправної втрати, висловлюю щирі співчуття рідним та близьким. Нехай світлий та добрий спомин назавжди залишиться у пам’яті. Вічна пам’ять і шана Героям!”, — зазначила Жанна Табанець.

За словами голови Витвицької громади Василя Ільницького, Ігор Харів змінив своє ім’я та прізвище, колись його звали Михайло Данилів, пише “Суспільне”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни