На війні загинув помічник гранатометника з “десятки” Михайло Дроздюк

Сумна новина з гіркотою і болем прийшла на в село Пороги на Богородчанщину. 23 Лютого, 2023, 15:30 Прикарпаття Переглядів: 306 В Захисника залишились дружина, діти, батьки. Вічна пам’ять! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

21 лютого на фронті загинув внаслідок мінометного обстрілу позицій, отримавши поранення, не сумісні з життям, Герой України Михайло Дроздюк.

Стрілець-помічник гранатометника. 8 батальйону 10 окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” прийняв смерть у районі населеного пункту Білогорівка Бахмутського району на Донеччині.

Зі слів побратимів відомо, що він був і водієм, вивозив ранених з поля бою, розповіла депутатка обласної ради, землячка загиблого Марія Рудик.

“Від перших днів війни пішов на фронт. Пам’ятаю Михайла зі шкільних років. Спілкувалися з ним по вайберу вже під час війни. Мужній, відважний, веселий, життєрадісний, справжній Воїн-Герой України! Пригадую як він казав, що підтримка з дому допомагає найбільше, вона така важлива для всіх Захисників! Не жалівся, не нарікав, з гумором розказував, як “гучно” у них. Казав, що інший водій захворів і він не може взяти відпустку, бо немає кому його поміняти. Тоді він був поблизу Соледара!” — йдеться в дописі.

В Захисника залишились дружина, діти, батьки.

Щирі співчуття сім’ї, родині, друзям, побратимам загиблого Героя України Михайла! Низький уклін і світла пам’ять воїну світла!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни