На війні загинув Микола Проданюк з Верховини

Чергова чорна звістка з фронту. Верховинська громада втратила ще одного Героя, захисника України Миколу Миколайовича Проданюка, 1976 року народження. 26 Травня, 2023, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 505 Вічна слава Герою і співчуття рідним! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Микола Проданюк був людиною з незламним характером та принципами й без вагань 5 березня 2022 року став на захист Батьківщини.

“Ми у вічному боргу перед Героєм Миколою, який віддав своє життя за свою Батьківщину, за наш з вами спокій та перед батьками, які виростили справжнього Захисника та патріота. Висловлюємо щирі співчуття матері, дружині, дітям та всій родині”, — йдеться в співчутті Верховинської селищної ради.

Зустріч з полеглим Героєм України відбудеться завтра, 27 травня 2023 року.

Траурний кортеж з тілом Захисника о 12:00 вирушить з Буковецького перевалу. О 12:30 — панахида біля стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина.

Жителів громади просять зустріти Героя України шляхом скорботного кортежу з лампадками та квітами.

У зв’язку з трагічною смертю захисника 27-28 травня 2023 року в громаді оголошені днями жалоби.

“На знак скорботи за померлим Героєм Миколою Проданюком просимо забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на державних будівлях, комунальних підприємств, закладів, установ та організацій, що розташовані на території Верховинської громади. Обмежити проведення розважальних заходів та звучання розважальної музики”, — йдеться в повідомленні.

На час траурної процесії всі заклади просять призупинити роботу та доєднатися до прощальної панахиди біля стели Героїв Небесної Сотні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни