На війні загинув 29-річний Микола Калинич з Прикарпаття

Щодень Україна втрачає мужніх і талановитих, вірних і незламних… І знову нестерпний біль від страшної звістки, яка сколихнула Кутську громаду. 20 Лютого, 2023, 18:30 Прикарпаття Переглядів: 169 Миколу не дочекалися дружина, мати, брати, сестри, вся родина, друзі і побратими Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

15 лютого на Донецькому напрямку, внаслідок штурмових дій противника, гідно виконуючи свій військовий обов’язок, загинув наш земляк Микола Калинич, 25 жовтня 1993 року народження, уродженець села Великий Рожин. Заступник командира бойової машини — навідник-оператор віддав своє життя за незалежність України.

Микола хотів захищати незалежність, свободу та територіальну цілісність нашої держави. Відважний Герой мужньо захищав кордони від ворога. І понад усе бажав миру на Україні та найшвидшого повернення додому, до своїх рідних, — йдеться в співчутті Кутської селищної ради.

Миколу не дочекалися дружина, мати, брати, сестри, вся родина, друзі і побратими.

“Жодними словами не вгамувати пекучий біль втрати та не загоїти рани в душі… Світлий спомин про мужнього земляка залишиться в наших серцях назавжди”, — пишуть земляки.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни