На війні загинули Юрій Заіка та Дмитро Луців з Прикарпаття

Війна забирає від нас тих, хто так любив життя, хто вірив і наближав нашу Перемогу, тих, хто хотів служити людям. 10 Січня, 2023, 10:05 Прикарпаття Переглядів: 1079 Дмитру Луціву було всього 28 років. Вічна пам’ять захиснику України!

Серед них — і старший стрілець Юрій Заіка, 1973 року народження, житель села Стримба Надвірнянської громади, інформують “Вікна”.

Боєць загинув 7 січня 2023 року під час ведення бойових дій з військовим формуванням російської федерації поблизу населеного пункту Роздолівка Донецької області.

“Схиляємо голову перед мужністю Героя, який боронив нашу незалежність до останнього подиху. Щирі співчуття сім’ї, родині, друзям та всім хто знав нашого Героя. Дякуємо тобі, Герою, за врятовані життя, за силу та відданість. Вічна слава! Вічна пам’ять!” — йдеться в повідомленні голови Надвірнянської громади Зіновія Андрійовича.

Також на Донеччині, поблизу Бахмута, від ворожого вибуху загинув 28-річний молодший сержант Дмитро Луців з Івано-Франківська.

Поховали захисника на кладовищі у селі Вовчинець Івано-Франківської громади.

“Знову смуток в громаді. На жаль, Луців Дмитро Романович загинув, захищаючи Україну. Співчуття рідним і близьким! Вічна пам’ять Герою!” — йдеться в співчутті міського голови Руслана Марцінківа.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни