На війні загинули прикарпатці Іван Белей і Юрій Овчаренко

Прикарпаття втратило на війні з російськими окупантами мужніх воїнів з Солотвинської і Долинської громад. 01 Березня, 2023, 09:30 Прикарпаття Переглядів: 835 Іван Белей загинув біля Червонопопівки Сєвєродонецького району Луганської області. Вічна пам'[ять Герою! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Страшна та безжальна війна знову забрала життя Героя з Солотвинської громади. Під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Червонопопівка Сєвєродонецького району Луганської області обірвалося життя жителя села Кричка Івана Белея, 1977 року народження.

Захисник став на захист України у вересні 2022 року та служив у 79 окремій десантно-штурмовій бригаді.

“Від усієї громади висловлюємо щирі співчуття родині полеглого Бійця. Це невимовний біль та непоправна втрата, яку не пробачимо окупанту і ніколи не забудемо. Вічна слава і пам’ять Захиснику України!” — йдеться в співчутті від імені Солотвинської громади.

Про час зустрічі полеглого Воїна і чин похорону обіцяють повідомити додатково.

Сьогодні, 1 березня, Долинщина зустрічатиме тіло загиблого Юрія Овчаренка. Скорботний кортеж вирушить від КНП “Долинська багатопрофільна лікарня” (вул. Грицей) орієнтовно об 11:00, йдеться в офіційному повідомленні.

Земляків просять віддати останню шану бійцю та зустріти його «живим коридором» у Долині за маршрутом: лікарня — кільце — світлофор — вул. Грушевського — проспект Незалежності — вигодська дорога — вул. Обліски, 115 В.

Чин похорону розпочнеться 2 березня об 11:00. Далі кортеж вирушить за маршрутом: кільце — світлофор — вул. Грушевського — проспект Незалежності — повз церкву Св. Андрія Первозванного — вул. Нафтовиків — Церква “Серця Ісуса і Серця Марії” — міське кладовище.

Вічна пам’ять полеглим воїнам і щирі співчуття родинам!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни