На війні загинули прикарпатці Дмитро Солом’яний і Володимир Стражник

7 січня 2023 року віддав життя в бою за Україну молодший сержант Стражник Володимир Васильович, 1975 року народження. 10 Січня, 2023, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 99 Дмитро Солом’яний воював на Запорізькому напрямку. Вічна пам’ять!

Володимир Стражник, житель села Ковалівка Нижньовербізької громади Коломийського району, був призваний на військову службу 6 червня 2022 року навідником кулеметного відділення 10 окремої гірсько-штурмової бригади.

Прикарпатець загинув під час бойових дій на території Донецької області.

“Вічна слава та пам’ять Воїну! Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким! Про дату та час зустрічі повідомимо пізніше”, — йдеться в офіційному повідомленні.

У російсько-українській війні загинув військовослужбовець з Івано-Франківщини Дмитро Солом’яний. Боєць воював на Запорізькому напрямку. Цю інформацію “Суспільному” підтвердив голова Поляницької територіальної громади Микола Поляк.

Дмитро Солом’яний — житель села Яблуниця Поляницької територіальної громади Надвірнянського району.

Військовослужбовцю було 43 роки.

Дмитра Солом’яного поховають в Яблуниці. Похорон почнеться 11 січня о 12:00. Кортеж із загиблим бійцем прибуде у село 10 січня приблизно о 14:00, повідомили на сторінці Поляницької сільської ради у Facebook.

“Прохання гідно зустріти нашого героя. Герої не вмирають! Вічна пам’ять!” — йдеться у дописі.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни