На війні загинули бійці з Прикарпаття Михайло Яковів, Іван Нагірний і Михайло Луц

На жаль, Івано-Франківська, Більшівцівська і Рогатинська громади знову втрачають наших героїв. 14 Квітня, 2023, 15:30 Прикарпаття Переглядів: 1482 Михайло Луц загинув поблизу Бахмута. Вічна пам’ять Герою і співчуття рідним! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Міський голова Руслан Марцінків оприлюднив інформацію про ще одну втрату: на російсько-українській війні загинув Михайло Яковів.

У неділю, 16 квітня, на Великдень, в Будинку смутку на вулиці Ребета, 3 відбудеться панахида. Чин похорону пройде в понеділок, 17 квітня, о 12 годині. Буде похований Герой на Алеї Героїв кладовища села Чукалівка.

8 квітня на  території Серебрянського лісництва на північний схід від  села Шипилівки Луганської  області при виконанні військового обов’язку загинув  житель села Кукільники Більшівцівцівської громади Іван Нагірний, 1995 року народження.

“Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та  гіркоту втрати близької людини, та нехай добрий і  світлий спомин про покійного Івана стане  сильнішим за смерть і залишиться в пам’яті рідних, побратимів, колег, усіх, хто знав його, любив і шанував. Вічна пам’ять і слава нашому земляку, який  захищав Україну і кожного  з нас з перших днів повномасштабного вторгнення росії на нашу землю”, — йдеться в співчутті від імені Більшівцівської громади.

8 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання загинув Михайло Луц, 1979 року народження, родом із села Зеленів Верхньолипицького старостинського округу Рогатинської громади.

Командир гарматного взводу забезпечення навчального процесу захищав Батьківщину від початку повномасштабного вторгнення. Життя Захисника обірвалося під час проведення штурмових (наступальних) дій в районі населеного пункту Васюківка Донецької області.

Без найріднішої людини залишились дві дочки Соломія і Юлія, дружина Галина, мати Надія та сестра Ірина.

Поховають Михайла Луца у місті Бережани, де проживав зі сім’єю, йдеться в повідомленні Рогатинської громади.

Вічна пам’ять нашим Героям. Пам’ятаймо, якою важкою дається нам Перемога!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни