На війні загинули 44-річний Віктор Погорецький та 25-річний Андрій Сенів

17 Жовтня, 2022, 12:36 Прикарпаття Переглядів: 1720 Захиснику України Андрію Сеніву назавжди залишиться 25 років. Вічна слава!

13 жовтня на захисті України на Донеччині загинув житель села Стецева, командир бойової машини, сержант Віктор Погорецький, 1978 року народження.

Міський голова, виконавчий комітет міської ради, депутатський корпус, працівники адмінапарату Снятинської міської ради висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та друзям з приводу непоправної втрати.

“У ці дні скорботи важко віднайти слова, які б змогли полегшити душевний біль від втрати рідної Вам людини. Прийміть найщиріші співчуття з приводу тяжкої втрати. Нехай пам’ять про Героя назавжди залишиться у серцях”, — ідеться в співчутті від імені Снятинської громади.

За Незалежність України 16 жовтня загинув Андрій Сенів, 1997 року народження, житель міста Надвірна. Смерть наступила в результаті артилерійського обстрілу під час бойових дій поблизу населеного пункту Яковлівка Донецької області.

“Він завжди був за Україну. Таких відданих своїй країні, побратимам ще треба пошукати… Щирий, добрий, відвертий. Завжди знаходив правильні слова, щоб підтримати побратимів перед початком бою. Завжди переживав за своїх люблячих батьків, брата та сестричок. Постійно про них згадував, особливо, цікаві історії дитячих моментів”, — описують побратими Андрія.

Друзі Андрія згадують: Він був надзвичайно щирим і чесним, завжди боровся за правду, а ще дуже добрим сином, який дбав про своїх батьків.

“Сьогодні в скорботі вся Надвірнянська громада… Висловлюю щирі співчуття з приводу втрати сина, брата, друга, Героя України Андрія Сеніва батькам, рідним та близьким. Біль втрати не описати словами. Вічна слава та пам’ять тобі Герою! Вічно 25!”, — йдеться в співчутті міського голови Надвірної Зіновія Андрійовича.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни