На війні загинули 25-річний Василь Стефанишин та 26-річний Дмитро Штанько

Герої, які віддали своє молоде життя за Україну, назавжди залишаться в наших серцях. 06 Лютого, 2023, 08:30 Прикарпаття Переглядів: 874 Дмитро Штанько повернувся з-за кордону, щоб стати на захист України. Вічна пам’ять! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Ще одна трагічна звістка прийшла до села Угорники Івано-Франківської громади. Ще одне молоде життя забрав проклятий москальський ворог.

3 лютого в районі населеного пункту Зелений Гай Пологівського району Запорізької області загинув лейтенант, командир мінометного взводу Василь Стефанишин, 1997 року народження.

Василь став ще одним Героєм, який поповнив небесне військо славних синів і доньок Української нації. У віці 25 років він віддав життя за Україну.

“Важко знайти слова розради мамі, рідним і близьким Воїна в якого попереду мало бути довге і щасливе життя. Світла і вічна пам’ять тобі, Василю. Ти назавжди будеш у нашій пам’яті та наших серцях”, — йдеться в співчутті від імені громади села.

Чин похорону Василя Стефанишина розпочнеться у понеділок, 6 лютого, о 13.00 в рідному селі.

Трагічна звістка надійшла також в Дубівську територіальну громаду. 3 лютого 2023 року під час бойових дій поблизу населеного пункту Миколаївка Бахмутського району на Донеччині в результаті танкового обстрілу з боку противника героїчно загинув Дмитро Штанько, 1996 року народження, житель села Цінева, помічник гранатометника стрілецького взводу.

Дмитро був справжнім патріотом України, який любив свою Батьківщину, свою маму та життя. Був вихованим в дусі патріотизму та любові до Бога. Спеціально повернувся з-за кордону, щоб стати на захист України.

“На превеликий жаль страшна війна забрала сина, друга, побратима і просто хорошу людину. Висловлюємо щирі співчуття родині та всім близьким загиблого Героя, який вічно житиме в наших серцях”, — йдеться в співчутті земляків.

Похорон загиблого Героя Дмитра Штанька відбудеться в селі Цінева. Час та дату обіцяють повідомити додатково.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни