На війні з росією загинули двоє прикарпатців

На російсько-українській війні загинули двоє при карпатців — 55-річний Василь Накладнюк та 40-річний Василь Васенда. 10 Березня, 2023, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 355 Василь Накладнюк загинув в районі міста Соледар біля села Роздолівка Донецької області Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Василь Накладнюк народився 2 жовтня 1968 року. Проживав в селі Букове Пасічнянської територіальної громади Івано-Франківської області. Службу проходив навідником гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти військової частини А3892, повідомив у соцмережі Андрій Гунда. Загинув в  районі міста Соледар біля села Роздолівка Донецької області 08 березня 2023 року.

 «Василь назавжди залишиться прикладом самовідданості у боротьбі за нашу свободу і незалежність. Ми щодня докладаємо максимум зусиль, аби вибороти Перемогу, але яку високу ціну доводиться платити. Йдуть найкращі!!! Велике горе для всіх. Співчуття дружині, рідним, близьким та всіх хто знав Героя Василя. Час та дату приїзду траурного кортежу, а також місце та дату похорону повідомимо, як тільки стане відомо!!!» — ідеться в повідомленні.

У жорстоких боях за Україну в  Кремінній  Луганської області  загинув наш земляк  житель Галича Василь Васенда, повідомила Галицька територіальна громада Василь Васенда зперших днів війни   мужньо і сміливо  боронив   рідну землю, рідну домівку і кожного з нас.

«Невимовний біль охоплює  серце  мешканців Галицької громади. Загинув ще один Герой,  патріот, захисник та воїн. Щиро співчуваємо   рідним і близьким  загиблого. Доземно  вклоняємося  нашому воїну – захиснику. Ми завжди  будемо  пам’ятати і шанувати подвиг  галичан, які поклали життя,   захищаючи   територіальну цілісність  та суверенітет України. Вічна Слава Герою! Герої не вмирають!Про дату і час   прощання з Василем Васендою буде повідомлено додатково» — ідеться в повідомленні

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни