На війні серце Миколи Черпака не витримало смертей побратимів

Микола Черпак — водій вогнеметного взводу вогнеметної роти військової частини А0807. Народився 6 червня 1968 року в селі Добровляни, що на Калущині. Його батько у молодому віці разом із сім’єю був висланий у Сибір за націоналізм, тож свобода любов до України та рідного краю були в крові Миколи Черпака. 25 Травня, 2023, 16:00 Калуш Переглядів: 1224 Останній спочинок захисник знайшов на сільському кладовищі в рідних Добровлянах. Фото: Скрін з відео “Спогади України” Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Навчався у місцевій школі, був старанним і спокійним хлопчиком, хорошим другом. Після закінчення навчального закладу вступив у Калуський вище професійне училище №7, де здобув професію автомеханіка. Після закінчення строкової служби багато років працював на будівництві, був добрим електриком, майстром своєї справи, йдеться в проєкті “Спогади України”, інформують “Вікна”.

Одружився з дівчиною Лесею. У шлюбі народилися двоє дітей — дочка Катерина та син Вадим, однак сімейне життя не склалося. Микола Черпак був працьовитим господарем і добрим односельчанином, який допомагав і підтримував у будь-яку хвилину.

Найулюбленішим хобі чоловіка була рибалка. Йому подобався сам процес.

25 лютого 2022 року з перших днів війни записався в лави Збройних сил України, щоб боронити Україну від ворога. Рішення прийняв самостійно, не повідомивши нікого. На одвічне питання: «Воля або смерть?» його відповідь була однозначно — «воля».

Пішов служити у військову частину А0807 водієм вогнементного батальйону. З липня був направлений на передову в Херсонську область. Для побратимів він став хорошим та щирим другом, надійним бойовим товаришем та відповідальним військовослужбовцем. Микола був чуйним до людського горя та важко переносив реалії війни. Його серце не витримало від побачених смертей молодих хлопців-героїв, яких він вивозив на позиції. 15 листопада вірний військові присязі воїн помер. Йому було лише 54.

Микола Черпак став ще одним героєм, який віддав своє життя за те, щоб Україна була. Він став у ряди воїнів, щоб дати відсіч ворогу заради існування нашої Української держави. Він для всіх нас є взірцем патріотизму і самопожертви , мужнім воїном і головним сином України, який заплатив найдорожчу ціну за нашу свободу. Будемо пам’ятати його вірність військовому обов’язку, написала у соцмережі Фейсбук голова калуської Районної військової адміністрації Жанна Табанець.

Свій останній спочинок захисник знайшов на сільському кладовищі в рідному селі Добровляни у серцях рідних, друзів та односельчан.

Микола Черпак назавжди залишаться героєм, який захищав нас та нашу Батьківщину від ворога ціною свого життя та поповнив Лави небесного воїнства, адже Герої не вмирають.

Раніше йшлося, що в Добровлянах відкрили інтерактивні дошки двом загиблим Героям: Миколі Голікову та Миколі Черпаку.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни