На війні поліг військовослужбовець з Прикарпаття Володимир Горук

У Заболотівській громаді — чергова втрата: 10 серпня у бою за Україну загинув житель села Рудники Заболотівської громади Горук Володимир Васильович, 1989 року народження. 15 Серпня, 2023, 18:05 Прикарпаття Переглядів: 529 Володимир загинув під час штурму бойових позицій армії РФ поблизу села Роботине Пологівського району Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

“Міський голова, Виконавчий комітет, депутатський корпус та працівники адмінапарату Снятинської міської ради висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та друзям з приводу загибелі захисника України Володимира Горука. Вічна шана і пам’ять Герою!..” — йдеться в співчутті Снятинської міської ради.

Солдат Володимир Горук із Заболотівської громади, що на Івано-Франківщині, загинув на Запоріжжі. Цю інформацію “Суспільному” підтвердив заступник селищного голови Заболотівської громади Роман Чорнописький.

З його слів, Володимир Горук народився 22 квітня 1989 року у селі Рудники Заболотівської громади Коломийського району.

“Воїн загинув 10 серпня 2023 року від вогневого уламкового поранення, яке він отримав під час штурму бойових позицій армії РФ поблизу села Роботине Пологівського району”, — розповів Роман Чорнописький.

У Володимира Горука залишилися мама, яка живе у селі Рудники, а також — дружина і двоє дітей, які мешкають у селищі Битків Пасічнянської територіальної громади.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни